KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15543059
nr 1554 3059
Teckning
Oidentifierad konstnär. Motorcyklar, Harley-Davidson. Ej signerad. Blyerts på papper, yttermått inklusive ram: 30x33 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:02:40
7/8 18:56:45